Yeni İyi Akşamlar Mesajları

yeni iyi akşamlar mesajları etkileyici iyi akşamlar mesajı neşeli iyi akşamlar mesajı müzikli iyi akşamlar mesajları dini iyi akşamlar mesajı resimli iyi akşamlar mesajları hayırlı akşamlar mesajı güllü iyi akşamlar mesajı ile sizlerleyiz sevdiklerinize en güzel en son akşam mesajları hediye edebilirsiniz.

Anlamlı iyi akşamlar sözleri

Geçip giden zamanın kazanılan dostlukların kazanılan sevginin mutlulukların değerini bil kaybedilen hiç bir şey geri gelmiyor kaybedilen değer kolay kazanılmıyor demem o ki değerli dostum değerini kıymetini bilenlerle yoluna deva et iyi akşamlar.

Hayallerimin prensesim iyi ki varsın iyi ki hayatımdasın… dilerim bir ömür güzel günler güzel anılarımız olur mutlu akşamlar sevgilim.

yeni iyi akşamlar mesajları

yeni iyi akşamlar mesajları

Herkese en güzel akşamlarda en güzel sevinçler dilerim.

Gönlünüzün güzelliği akşamınıza yansısın ve gülen yüzünüz gibi gecenizde aydınlık olsun.

 

Etkileyici iyi akşamlar mesajı

 

Dostum bu aralar sana uzak kaldım ama sanma ki seni unuttum sanma ki dönmem sanma ki bir daha eskisi gibi olamayız diye sakın düşünme bugünler sadece geçici benim sana olan dostluğum günler gibi gelip geçici  değil benim sana olan dostluğum yürekten. İyi bir akşam geçirmenizi dilerim.

etkileyici iyi akşamlar mesajı

etkileyici iyi akşamlar mesajı

Sen sevmek öyle bir şey ki ne sözle ne yazıyla anlatılır öyle derin işte geceleri yıldızları izlersin parlayan o yıldızları sana benzetirim gündüzleri güneşe bakarım güneşin o gözümü alışlarını aynı sen gibi… İyi geceler tatlı rüyalarda buluşmak dileğiyle.

Tüm dostlara iyi bir akşam geçirmelerini dilerim

 

 

Hayırlı akşamlar mesajı

 

 

Neşeli iyi akşamlar mesajı

Arkadaşım senin varlığın bana o kadar huzur veriyor ki sen yanımdayken veya yanımda olmasan da geleceğini bildiğim her an beni o kadar rahatlatıyor ki iyi ki varsın değerli arkadaşım mutlu akşamlar.

Beni dinleyen değerli bir dostum vardır senin gibi beni yalnız bırakmayan bunu çok iyi bilirim canım arkadaşım iyi ki varsın seni tanımak güzel mutlu huzurlu akşamlar dilerim.

neşeli iyi akşamlar mesajı

neşeli iyi akşamlar mesajı

Hayallerim var geceleri kurduğum, hayallerim var rüyalarımda kavuştuğum. Sen varsın en sevdiğim. İyi geceler sevgilim.

Önemli olan bu gecenin sona ereceğini bilerek sabretmektir. Hayırlı akşamlar, akşamınız güzel geçsin.

Daha fazla ve daha güzel akşam mesajları için İyi Akşamlar Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

 

Müzikli iyi akşamlar mesajları

 

 

yeni iyi akşamlar mesajları