Mutlu Akşamlar Mesajları

mutlu akşamlar mesajları yeni iyi akşamlar mesajları en mutlu akşam mesajları güzel akşamlar mesajları iyi akşamlar dilekleri iyi bir akşam geçirmenizi dilerim herkese çok mutlu olacağı bir akşam dilerim

En Güzel Akşam Mesajları

Evinizde huzur ve bereket, yüzünüzde tebessüm ve mutluluk, yüreğinizde sevgi ve aşk, bedeninizde sağlık ve sıhhat hiç eksik olmasın. Güzel bir akşamdan herkese İyi akşamlar

Gülü seven dikenine katlanırmış ben seni sevdim her şeyine katlanırım ama yokluğuna asla canım iyi ve güzel akşamlar dilerim.

mutlu akşamlar mesajları

mutlu akşamlar mesajları

Sensiz gecen zamanın anlamı yok sensiz gecen bir ömür yalnızlıktan başka bir şey değil be gülüm beni yalnız bırakma iyi akşamlar gülüm.

Her insanın bir hikayesi vardır benim hikayem senin varlığında başlıyor yokluğunda bitiyor işte hem bu kadar derin ve anlamlı hem de bu kadar boş ve anlamsız iyi akşamlar.

Etkileyici iyi akşamlar mesajı

Tüm güzellikler ayağınıza kadar zahmetsizce gelsin. sevdiklerinizle birlikte güzel bir akşama ulaşmanız dileğiyle. huzur dolu akşamlar dilerim.

Her güzelliğin her güzel günün bir sonu vardır ama bazı günler vardır ki öyle özel anlamlıdır ki işte benim en anlamlı özel günüm iyi ki varsın iyi akşamlar.

 

etkileyici iyi akşamlar mesajı 

etkileyici iyi akşamlar mesajı

Her şey gelip geçiyor da sensizlik geçmiyor be gülüm geceleri ısız ve sensiz düşüncelerim derin umutlarım hayallerim var senle güzel anılarım beni yalnız bırakma gülüm iyi akşamlar.

 

 

Güzel İyi Akşamlar Mesajı

 

Canım varlığınla yüreğime huzur veren mutluluğum hayatıma değer katan yârim mutlu güzel akşamlar.

Gecemi aydınlatan kutup yıldızım seni çok seviyorum mutlu huzurlu akşamlar.

 

Herkese Mutlu Edici Akşam Mesajları

 

 

Dostum benim hayatım da o kadar özelsin ki kelimeler ile ifade etmek zor benim bu hayattaki en değer verdiğim derdimi sırımı paylaştığım kıymetli dostum iyi ki varsın iyi akşamlar.

Arkadaşım senin varlığın bana o kadar huzur veriyor ki sen yanımdayken veya yanımda olmasan da geleceğini bildiğim her an beni o kadar rahatlatıyor ki iyi ki varsın değerli arkadaşım mutlu akşamlar.

Susuz kaldığım ısız geceler de yalnızlığın verdiği dert kederle derin düşüncelerimi süsleyen güzel insan iyi ki varsın iyi akşamlar.

 

Neşeli iyi akşamlar mesajı

Gül dediğin solar, bahar dediğin geçer, ağaç dediğin yaprak döker, insan dediğin derdini döker, ben derdimi sana döktüm dostum. İyi geceler

Gül zamanı geldiğinde geri açar, ağaçların yeni yapraklar çıkar, baharların sonunda ya kış ya da yazdır ama benim derdim sonunda hüzün mü vardır yoksa mutluluk mu  vardır bilmem. İyi geceler…

 

 

İyi akşamlar mesajı arkadaşlara

 

Beni dinleyen değerli bir dostum vardır senin gibi beni yalnız bırakmayan bunu çok iyi bilirim canım arkadaşım iyi ki varsın seni tanımak güzel mutlu huzurlu akşamlar dilerim.

Mühim olan bu gecenin en sonunda sona ereceğini bilerek güzelce sabretmektir. Hayırlı akşamlar, akşamınız güzel ve huzurlu geçsin.

Daha fazla ve daha güzel akşam mesajları için İyi Akşamlar Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

mutlu akşamlar mesajları