Hayırlı Akşamlar Mesajları

hayırlı akşamlar mesajları etkileyici iyi akşamlar mesajlar en yeni akşam mesajı dini iyi akşamlar mesaj iyi akşamlar sözleri en güzel akşam ile ilgili sözler

Hayırlı Akşamlar Sözleri

Gecelerine umut olan varlığıyla hep beni mutlu eden kıymetli dostum iyi ki varsın güzel akşamlar dilerim.

Seni tanımak güzel varlığınla yüreğimi ısıtan derdim olduğunda hiç düşünmeden koşan beni hep dinleyen düşüncelerinle yüreğime güzel umutlar serpen dostum iyi ki varsın mutlu akşamlar dilerim dostum.

hayırlı akşamlar mesajları

hayırlı akşamlar mesajları

Bazen anlatılacak çok şeyin olur ama ya anlatacak birini bulamasın ya da seni anlayacak birini ben bu konuda çok şanslıyım ama seni buldum güzel insan iyi ki varsın beni hep dinleyen derdime çare bulan güzel insan iyi ki varsın mutlu güzel akşamların olsun.

hayırlı akşamlar mesajlar

hayırlı akşamlar mesajlar

 

Etkileyici iyi akşamlar mesajı

 

Zamansız gelen ayrılıklar zamansız gelen mutsuzluklara zamanında gelen değerli dostum iyi ki varsın tüm umutsuzluklarıma umut olan beni yalnız bırakmayan kıymetli dostum mutlu akşamlar dilerim.

Hayat bu gelip geçiyor bazen üzüyor bazen güldürüyor beni mutlu günümde de mutsuz günümde de yalnız bırakmayan değerli dostlarım iyi ki varsınız hepinizi seviyorum dilerim sizle bir ömür geçireceğimiz güzel günlerimiz olur mutlu akşamlar dilerim.

 

Yeni iyi akşamlar mesajları

Geceler yıldız gibi ışıldayan o bakışların aklımı başımdan alan o gülüşlerin varlığınla içimi ısıtan o sıcaklığın varlığınla tüm günümü değil hayallerimi de güzelleştiren sevgilim iyi ki varsın mutlu akşamlarımız olsun sevgilim bir ömür.

Akşamlarımız hep güzel olsun mutluluklarımız hep daim olsun değerli dostum dilerim bir ömür dostluğumuz baki olur mutlu akşamlar dilerim.

 

 

Neşeli iyi akşamlar mesajı

 

Dost dediğin kendini hep beli eder iyi gününde de kötü gününde de ansız çıkar gelir bir yerlerden anlamsın işte o dost gerçek dosttur seni yalnız bırakmayan sana kıymet veren samimi dostların olması dileğiyle mutlu akşamlar dostum.

 

 

İyi akşamlar mesajı arkadaşlara

 

Bazen uzaklara gidersin arkanda aileni sevdiklerini dostlarını bırakıp ama onlar hep aklındadır uzakta da olsan da seni arayıp soran seni merak eden sevdiklerin güzel arkadaşlıkların dostlukların olması dileğiyle güzel akşamlar dilerim dostum.

 

Dini hayırlı akşamlar mesajı

Hayat gelip geçiyor yaşadığın her anın kıymetini değerini bilen sana zararı değil varlığıyla sana çok şey katan sana değer veren seni seven güzel dostlukların olsun yaşadığın her anın kıymetini bildiren iyi ki varsın diyen dostların olsun iyi ki varsın dostum mutlu akşamlar.

Daha fazla ve daha güzel akşam mesajları için İyi Akşamlar Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz

hayırlı akşamlar mesajları