Dini İyi Akşamlar Mesajı

dini iyi akşamlar mesajı hayırlı akşamlar mesajı en güzel akşam mesajları yazılı iyi akşamlar mesajları resimli akşam mesajlar mübarek akşam mesajları hüzünlü akşam mesajları

Hayırlı Akşamlar Mesajları Yazılı

akşamınız hayırlı ve bereketli olsun bol feyizli bir akşam geçirmenizi niyaz ederim Rabbim akşamınızı hayırlı ve nurlu eylesin

Dini İyi Akşamlar Mesajı

dini iyi akşamlar mesajı

Saat geç olmuş, gönül yorgun. Yüzündeki tebessüm buruk, bakışların solgundur. Ama her şeye rağmen sabretmeye çalışıyorsun. Allah, bu akşamın hatırına kalbine güzellikler versin. Hayırlı akşamlar.

Elimdeki çayım sıcak, vakit gece, gökyüzü durgun. Aklımda sen, fikrimde sen, kalbimde sen varsın. Senin akşamın nasıl? Gecen hayır olsun.

Ömrünüz boyunca, her akşamı sevdikleriniz ile beraber çok mutlu geçirin. Dertler, sıkıntılar, hastalıklar sizden uzak olsun. Hayırlı dolu akşamlar.

 

Allah seni her daim iyi insanlar ile karşılaştırsın. Ömrün boyunca hep mutlu ol ve refah içinde yaşa inşaAllah. Hayırlı akşamlar.

Hüzünler geçicidir, tıpkı gece gibi. O simsiyah gökyüzü nasıl ki, ağarıp gün oluyorsa. Yüreğinizdeki dertler de bitecektir ve gün doğacaktır. Hayırlı akşamlar.

 

 

Mübarek Akşam Mesajları

 

Zaman her şeyin ilacıdır, derler. Peki, zaman sensizliğe de derman olabilir mi? Yokluğunu da unutturabilir mi? Karanlık gökyüzü, gözyaşlarımı gizliyor. Yokluğunda yine gökyüzü ile dertleşiyorum. Sensiz bir akşamdan daha selam olsun.

Bu kente sen yokken çöktü bir sessizlik. Geceleri çıt çıkmıyor, sanki karanlığın arasından çıkıp gelecekmişsin gibi bekliyorum ama gelmiyorsun. Bu gece de hayal kırıklıkları ile dolu. Bir akşam geri gelmen umudu ile… Hayırlı akşamlar.

Özlem dolu bir akşamdan selam olsun. Gönül yorgun olsa da, yüzde tebessüm var. Geceniz hayır olsun.

Hangi dertli gece sabah olmadı ki? Önemli olan bu gecenin sona ereceğini bilerek sabretmektir. Hayırlı akşamlar, akşamınız güzel geçsin.

Daha fazla ve daha güzel akşam mesajları için İyi Akşamlar Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arkadaşlığın dostluğun kadrini kıymetini en iyi ne zaman anladın diye sorsalar senin olmadığın her gün boş ve anlamsız geçtiğini anlatırdım onlara iyi ki varsın dostum iyi akşamlar.

 

 

Hüzünlü Akşam Mesajları

 

Sana olan özlemim, geceleri daha da artıyor. Geceleri seni daha da çok özlüyorum. Sana olan bu hasretim bir gün sona erecek mi? Yokluğunda yüreğim yorgun düştü. Bana sensiz yorgun olan akşamlar, senin için güzel geçsin.

Belki bu akşam da yanında değilim, ama en kısa sürede yanına geleceğim. Seni çok özledim anneciğim. En yakın zamanda yanında olmak dileğiyle. İyi akşamlar.

dini iyi akşamlar mesajı