Akşam Mesajları Resimli

akşam mesajları resimli resimli iyi akşamlar resimli akşamüstü mesajları mutlu akşamlar mesajı resimli iyi akşamlar resimli mesajı en yeni akşam sözleri akşam sözleri resimli görsel

En Güzel Resimli İyi Akşamlar Mesajları ve Sözleri

Gecelerin verdiği huzursuzluk uykusuzluk öyle zor ki beni zor günlerimde yalnız bırakmayan değerli dostlarım hayatıma varlığınla mutluluk veriyorsun seni tanımak güzel bana hayatın verdiği en güzel hediyelerden bir tanesisin iyi ki varsın mutlu huzurlu akşamlar dilerim değerli dostum.

 

akşam mesajları resimli

akşam mesajları resimli

 

En güzel akşamlar sevdiğinle ailen olandır… dilerim ailen ve sevdiklerinle mutlu güzel akşamların olur dostum.

Mesafeler anlamını ne zaman yitirir biliyor musun uzaklaştığında değil yüreğin benden uzaklaştığında işte o zaman mesafeler değil insanları insanlardan uzaklaştıran yüreğin soğukluğudur insanın içinde yaşattığı en büyük mesafe iyi akşamlar dostlar.

hayırlı akşamlar mesajlar

hayırlı akşamlar mesajlar

 

Hayırlı Akşamlar Sözleri ve Mesajları

 

Geceleri bir yıldız gibi içimi aydınlatan varlığınla sadece geceleri değil ömrüme mutluluklar saçan bir tanem seni çok seviyorum birlikte mutlu güzel bir ömür geçire bileceğimiz güzel akşamlar dilerim.

İnsanın kendi içinde yaşadığı bazı iyi bazı kötü durumlar vardır ya hani onu her kez anlamaz sadece sana yürekten yakın olan samimi dostlar vardır ya hani işte sadece onlar anlar beni gerçekten yürekten anlayan kıymetli dostum güzel akşamlar dilerim mutlu kal.

 

İyi Akşamlar Mesajları Resimli

 

 

İnsanı insandan uzaklaştıran mesafeler değildir insanı insandan uzaklaştıran samimiyetsizliktir güvensizliktir sevgisizliktir dostum ama ben biliyorum ki bizi ne içten gelen mesafeler nede gidilerek uzaklaşan mesafeler hiçbiri dostumuza engel olamaz iyi ki varsın değerli kıymetli dostum sevdiklerinle mutlu huzurlu akşamlar dilerim.

Hayatın esiri olmuş sürüklenip gidiyoruz dostum bu güzel günleri değerini bilmek varken uzaklaşmanın bir anlamı yok ilerde başkalarına yaşadığımız güzel anıları anlatıp gülmek varken birlikte dostluğumuzu derinden güçlü bir bağ ile sağlamlaştırmak varken uzaklaşmanın bir anlamı yok. İyi akşamlar dostum…

 

Sana olan bilmeyerek istemeyerek yanlışım olduysa kusura bak dost dediğin kusur aramaz kusurları yok eder kusurlarımla seven kusurlarımı yok eden kıymetli dostum iyi ki varsın mutlu akşamlar.

Tüm güzellikler bir gün son bulacak her şey güzelken güzel olan her şeyin değerini bil ki tüm güzellikler son bulduğunda hayatına giren güzelliklerde son bulmasın dostum iyi akşamlar.

Hayatımda tanıdığım iyi ki tanıdım dediğin kişiler olur ya işte hayatına öyle insanlar olması dileğiyle mutlu akşamlar.

 

akşam mesajları resimli