İyi Akşamlar Mesaji Güzel ve Özel

iyi akşamlar mesaji güzel ve özel akşam mesajları güzel iyi akşamlar mesajları hayırlı akşamlar mesajları mutlu akşamlar sözleri en güzel akşam sözleri ve mesajları

Yeni iyi akşamlar mesajları

Sözlerle ifade edemediklerimiz, gözyaşlarımızla dile gelir bazen. O çok isteyip de söyleyemediklerini gözyaşların senin yerine söyleyiverir hiç akında yokken. güzel bir akşam dileklerimle.

Her insanın hayat bir beklentisi bir umudu vardır ya hani işte o beklenti ve umutların gerçeğe dönüşmesi dileğiyle iyi akşamlar.

 

iyi akşamlar mesaji güzel ve özel

iyi akşamlar mesaji güzel ve özel

 

Güzel yüzünüzde tebessüm hiç eksik olmasın her daim mutluluklar sizleri bulsun. Huzurlu bir akşam dilerim.

Değerli dostum ailenle sağlıklı huzurlu mutlu akşamlar dilerim sağlıcakla kalın.

 

akşam mesajı

akşam mesajı

Sevdiklerinle bir ömür geçire bileceğin güzel mutlu akşamlar dilerim.

Dostum iyi akşamlar sana hüzün değil sevdiklerinle doya doya güzel huzurlu akşamlar dilerim mutlu kal.

Akşamları severim çünkü ilk gecenin senliğinle hayallerin süsler odamı sonra uykum en güzel yerinde rüyalarım süsler varlığın gecemin mutluluğu iyi ki varsın canım mutlu akşamlar.

 

Dini hayırlı akşamlar mesajı

 

Hayallerimi süsleyen güzel insan iyi hayatımdasın seni çok seviyorum iyi akşamlar.

Arkadaşım seni tanımak çok güzel bana  gösterdiğin ilgi alakadan dolayı sana ne kadar teşekkür etsem azdır iyi ki varsın arkadaşım iyi akşamlar.

Gecenin karanlığı çökünce içim daralıyor etrafı bir yalnızlık sarıyor  uçsuz bucaksız beni  yalnızlığımdan uzaklaştıran beni hiç yalnız bırakmayan değerli dostum iyi akşamlar.

Derin düşlerimi süsleyen geceme ışıklar saçan güzel meleğim benim iyi ki varsın iyi ki hayatımdasın seni çok seviyorum iyi akşamlar canım.

 

Sevgiliye iyi akşamlar mesajı

Sevmek güzel olduğu kadar bazen de acı verir bazen hep beraber mutluluğu paylaşırken bazen tek başına yalnız kalırsın yalnızlık güzeldir ama sonunda kavuşmak varsa ben biliyorum ki her zaman benim yanımdasın bunun mutluluğu benim gecemi aydınlatıyor bana huzur veriyor iyi ki varsın mutlu akşamlar canım.

 

Sevgiliye iyi akşamlar mesajı resimli

resimli akşam mesajı

sevgiliye iyi akşamlar mesajı resimli  

sevgiliye iyi akşamlar mesajı resimli

akşam mesajı resimli sevgiliye

 

 

Etkileyici iyi akşamlar mesajı

 

Bazen seversin ama söyleyemesin bazen seversin hissettiremezsin bazen de sever kavuşamazsın işte tam öyle karmaşık durumdayım ama emin olduğum tek bir şey var oda seni sevdiğim mutlu akşamlar dilerim canım.

Bazen seversin öyle çok seversin ki söylesen belki olmayacaktır belki ret edilme korkusuyla anlatmaya cesareti bulamayacak yıllar geçecek yokluğunla belki ama ben seni öyle çok seviyorum ki her gece hayallerinle uyuyorum gecelerim huzur kaynağım mutluluğumsun. İyi geceler

 

Neşeli iyi akşamlar mesajı

Yokluğunla gecen bu zamana artık bir son ver gel artık her gece hayallerimi süsleyen prensesim yokluğun o kadar zor ki ama hayallerin bir o kadar güzel yani demem o ki artık bu hayallerimi yalnız değil birlikte süsleyelim gecemin yıldızı iyi ki varsın bu mesajı okuyan meleğim mutlu akşamlar.

Daha fazla ve daha güzel akşam mesajları için İyi Akşamlar Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

iyi akşamlar mesaji güzel ve özel

 

Güllü iyi akşamlar mesajı

 

 

Müzikli iyi akşamlar Mesajları