Etkileyici İyi Akşamlar Mesajı

etkileyici iyi akşamlar mesajı romantik iyi akşamlar mesajı neşeli iyi akşamlar mesajı damar iyi akşamlar sözler dini iyi akşamlar mesajı resimli iyi akşamlar mesajları hayırlı akşamlar mesajları müzikli iyi akşamlar mesajları

Damar İyi Akşamlar Sözleri

akşam mesajları en yeni iyi akşamlar mesajı yazılı iyi akşamlar dilekleri ile tüm sevdiklerinizin gönlünü alın

Gül yüzlüm gönlümü süsleyen gülüm mutlu akşamlar.

Gecelerimi süsleyen meleğim hayallerimin prensesim seni çok seviyorum mutlu akşamlar.

Her delikanlı yüreğe güzel bir akşam dileklerimle. Yüreğiniz gibi temiz bir akşam dilerim.

 

Etkileyici İyi Akşamlar Mesajı

etkileyici iyi akşamlar mesajı

Güzelliklerle dolu huzurlu keyifli ve güzel bir akşam geçirmeniz dileğiyle. İyi akşamlar.

Her baktığım yerde sen aklımda sen kalbimde sen hayatıma anlam katan sen gönlümü süsleyen sen iyi ki varsın gülüm mutlu akşamlar.

Gecelerime ışık saçan hayallerime güzelleştiren hayatımdaki tek gerçeğim iyi akşamlar.

 

Dostum seni tanımak güzel gecelerime yoldaş olan gelişinle mutluluk veren dostum iyi ki varsın iyi akşamlar.

Her gecen gün sana olan özlemlerin daha da derinleşiyor hayatım ne zaman gelirsin içimdeki bu özleme ne zaman son verirsin bilmiyorum gelene kadar gözlerim yolda geceleri hayallerimdesin iyi akşamlar hayatım.

 

 

2023 En Yeni İyi Akşamlar Mesajları

 

Sevmek ne diye sorsalar sana olan sevdamı anlatırdım sevmenin ne demek olduğunu en güzel öyle anlatabilirdim iyi ki varsın mutlu akşamlar canım.

Düşüncelerimi süsleyen prensesim  gündüzleri bir güneş gibi varlığınla yüreğimi ısıtıyorsun geceleri bir ay gibi odamı aydınlatıyorsun iyi ki varsın bebeğim iyi akşamlar.

Boş gecen zamanlarım varlığınla doldursan yalnızlığıma gelişinle son versen hayallerimi gerçekleştirsen artık rüyalarımda değil her zaman yanımda olsan gelişin tüm günümü güzelleştirsen hayatım da iyi kilerim değil de ilkim olsan hayatıma anlamı geleceğim olman dileğiyle mutlu akşamlar canım.

Hayatıma anlam katan güneşim gecelerim aydınlatan ayım seni çok seviyorum. İyiliklerle dolu akşamlar.

Rabbim yüreğinize ferahlık versin. Akşamınız hayır olsun.

 

 

Yeni iyi akşamlar Mesajları

 

Sensiz geçen zamanın da sensiz gecen hayatın da sensiz geçen gecelerinde tadı hiç yok artık diyorum gelsen anlamsız olan her şey artık anlamını kazansa bu mutsuz günler geride kalsa gelişinle yeni başlangıçlara adım atsak. İyi geceler sevgilim…

Sadece gündüzlerimiz değil de tüm günümüzü gecelerimiz hayatımızı güzelleştirsek hayatımıza anlam katsak bebeğim hayallerim gibi her şeyimiz güzel olması dileğiyle mutlu akşamlar canım.

Geceleri karanlık sesiz çaresiz anlamsız bir umuttur bekliyorum gelsen bir ışık gibi gecelerimi aydınlatsan her yana mutluluklar saçsan gülüşünle yüreğimi rahatlatsan her gün yanımda olsan sadece bu mesajı okuduğun gece değil her gece mutlu olsak mutlu akşamlar canım.

 

 

Sevgiliye etkileyici iyi akşamlar mesajı

 

Nasıl sevdin diye sorsalar her gece hayallerini kurarak saatlerce seni düşlediğimi anlatırdım hayallerim de seni nasıl yaşattıklarımı sadece seni gülüşünü düşünerek bile saatlerce mutlu olduğum anları anlatırdım iyi ki varsın mutlu akşamlar sevgili.

Daha fazla ve daha güzel akşam mesajları için İyi Akşamlar Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

etkileyici iyi akşamlar mesajı