İyi Aksamlar Mesajları Güzel ve Özel

iyi aksamlar mesajları güzel ve özel geceleri odana bir yıldız gibi yeni umut dolu sevindirici haberler alman ve hayatına girecek insanların kalbi hep senin gibi saf temiz olması dileğiyle güzel dostlukların olacağı güzel haberler alacağın iyi günler olur umarım iyi akşamlar 

Yeni iyi akşamlar mesajları

Her anın kendine özel bir anısı olur benim en güzel anılarımı senle başlayıp senle geçen beni en güzel gündüzlerim senle başlayıp geceleri senle son bulacak benim hayatım senin gelişinle yön bulacak beni sensiz bırakma prensesim mutlu akşamlar.

Sensiz zaman geçmiyor geceler uyku tutmuyor düşünceler anlamını kaybediyor sensiz her şey anlamını kaybediyor. İyi akşamlar sevdiğim…

İyi Aksamlar Mesajları Güzel ve Özel

iyi aksamlar mesajları güzel ve özel

Benim hayatıma anlam katan gelişinle bana mutluluk veren geceleri hayallerime anlam katan seninle birlikte geçireceğimiz güzel mutlu günler olması dileğiyle iyi ki varsın hayatıma anlam katan prensesim mutlu akşamlar seni seviyorum.

 

 

Etkileyici iyi akşamlar mesajı

 

Bazı kararlar bazı düşünceler geceleri alınır bu gecede iyi bir karar ver dostum dediğin iyi insanları yanında olanları iyi seç ben değer verdiğim kıymetini bildiğim dostumu iyi seçtim şuan bu mesajı okuyan değerli dostum mutlu akşamlar.

Bazen her şey anlamını yitirir günler geceler ben kendimi kaybettiğimde sen beni bırakma olur mu yeni den gel senin gelişinle her şey anlamını kazanıyor günlerim güzel gecelerim mutlu oluyor birlikte güzel mutlu akşamlar olması dileğimle.

İyi Aksamlar Mesajları Güzel ve Özel

etkileyici iyi aksamlar mesajı

 

Neşeli iyi akşamlar mesajı

 

Bu güzel geceme  mutluluklar veren sevinç kaynağım hayatıma giren iyi kilerim den olan gülüşünle yüreğimi yakan gözlerine baktığımda huzur bulduğum seni çok seviyorum senle mutlu güzel akşamlarımız olması dileğiyle mutlu akşamlar ömrüm.

Dost dediğin bir görünüm bir kaybolan değil dost dediğin yeri gelir senin her derdin sıkıntın olduğunda koşar yeri gelir geceleri bir ışık gibi yüreğini aydınlatır senin iyi ki varsın değeri dostum iyi akşamlar.

 

 

Güllü iyi akşamlar mesajı

 

 

Resimli iyi akşamlar mesajı

akşam mesajı resimli

İyi Aksamlar Mesajları Güzel ve Özel

resimli iyi akşamlar mesajı

resimli güzel akşamlar mesaj

 

Dini iyi akşamlar mesajı

 

Zamanın esiri olduk geldik gidiyoruz ne giden zamanı ne de giden bu güzel günleri geri alamayız demem o ki dostum canın sıkma mutluluğunu bozma her şey gelip geçici tıpkı bugünkü günler gibi canın sıkma mutluluğunu bozma uykularını kaçırma mutlu güzel günlerin olması dileğiyle mutlu akşamlar dostum.

Gecelerin değerinin bil bazı geceler vardır sevdiklerinle geçirdiği o günler özeldir üstünden zaman geçer özlenir bazı günler vardır özel dostlarına derdini dökersin bazı geceler vardır kendi içini kendine dökersin demem o ki gecelerin değerini bil, iyi akşamlar…

Daha fazla ve daha güzel akşam mesajları için İyi Akşamlar Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

 

Seni seviyorum iyi akşamlar

 

 

Müzikli iyi akşamlar Mesajları

 

güzel bir akşam dilerim tüm güzel gönüllere

İyi akşamlar sözleri

 

 

Akşam mesajları resimli

 

iyi aksamlar mesajları güzel ve özel