İyi Akşamlar Mesajı

günün tüm yorgunluğunu iyi akşamlar mesajı konulu yazımızı okuyarak en güzel akşamlara merhaba diyebilirisiniz sevdiklerinizle güzel akşam mesajları paylaşabilirsiniz.

En Güzel İyi Akşamlar Mesajları Yazılı 

Hayatınız yaz akşamları kadar güzel ve neşeli geçsin. Hiçbir şey sizi üzmesin. Size ve sevdiklerinize hayırlı akşamlar dilerim.

Bu akşam, ay ne kadar güzel! Gülüşün gibi yüreğime huzur veriyor sevgilim. Çık ve gökyüzüne bak, o zaman sana neden “Ay yüzlüm” dediğimi anlayacaksın. Akşamın güzel geçsin.

iyi akşamlar mesajı

iyi akşamlar mesajı

Aslında gece bize çok şey anlatır. Dertlerin, kederlerin geçiciliğini gösterir. Umudunuz her daim olsun. En sıkıntılı anınızda bile Allah’ın size güzel günler nasip edeceğini düşünün. Rabbim yüreğinize ferahlık versin. Akşamınız hayır olsun.

Zaman, her derdin çaresidir. Şimdi çok istediklerinizin bir zaman sonra sizin için felaket olabileceğini görürsünüz. Bunun için Allah’tan en hayırlısını dileyip, sabredin. Hayırlı akşamlar.

Sevdikleriniz ile geçirdiğiniz her saniye çok kıymetlidir. Onlar ile geçirdiğiniz her günü, sanki son gününüzmüş gibi geçirin. Mutluluğunuz daim, kırgınlığınız saniyelik olsun. En güzel, huzur dolu akşamlar sizlerin olsun.

 

 

Hayırlı Akşamlar Mesajları 

 

Her gece yüreğime çöken sensizliğin verdiği acı tarifsiz. Dertlerim, gecenin karanlığına gömülemeyecek kadar ağır. Canımı yakıyor yokluğun. Her gece, gecenin Rabbinden seni diliyorum. Bir gün kavuşmak ümidiyle, hayırlı akşamlar.

Bu hayatı çocuklar gibi yaşamalıyız aslında. Kırgınlıkları onlar gibi çabuk unutmalı, onlar gibi affedici ve mutlu olmalıyız. Hayatı yaşamayı onlardan öğrenmeli, ders almalıyız. Her gününüzü onlar gibi mutlu geçirin. İyi akşamlar.

 

hayırlı akşamlar mesajları

hayırlı akşamlar mesajları

 

Resimli iyi akşamlar mesajı 

 

iyi akşamlar resimli mesajı

resimli iyi akşamlar mesajı

resimli iyi akşamlar mesajı

resimli akşam mesaj

 

Yeni iyi akşamlar mesajları 

 

Yarın sabah gözlerinizi mutluluk ile açın. Hiçbir güne umutsuz, mutsuz ve huzursuz başlamayın. Gün içinde ne olursa olsun, gününüzün kötü ve mutsuz bitmesine müsaade de etmeyin. Bu hayat mutsuzluk ve kırgınlıklar için çok kısa; huzur dolu günler için ise yeterince uzundur. Akşamınız huzur dolu geçsin.

Ay yüzlü, yıldız gözlü sevgilim. Sen gecenin en güzel halisin. Seni çok seviyorum, akşamın huzurlu ve mutlu geçsin.

 

 

iyi akşamlar mesajı

 

Etkileyici iyi akşamlar mesajı 

 

Bu güzel gecenin hürmetine, Allah size ve sevdiklerinize huzur, mutluluk, sağlık ve uzun ömür versin. Her daim dualarda buluşmak ümidi ile hayırlı akşamlar.

 

Sevgiliye iyi akşamlar mesajı

 

Can yanmadan, gözden yaş akmaz. Yokluğun bu gece de canımı yakıyor ve bu gece de gözlerimden yaşlar akıyor. Seni çok özledim sevgilim. Bir gün bana gelmen dileğiyle, akşamın güzel geçsin.

 

Neşeli iyi akşamlar mesajı 

 

Çiçekler bitkiler insanlar sadece ufak bir tomurcukla meydana gelir gün geçtikçe büyür güzelleşir baktıkça mutlu olursun dilerim umutların da öyle büyür güzelleşir anlam kazanır dostluğumuz iyi akşamlar.

 

Dini iyi akşamlar mesajı 

 

Ömür dediğin nedir gelip geçiyor öyle anlamlı anlamsız bazen bom boş bazen mutlu bazen mutsuz bazen umut dolu bazen umutsuz güzel umut dolu sevgi dolu günlerin olması dileğiyle mutlu ve hayırlı akşamlar.

 

Komik iyi akşamlar mesajı 

 

Güzel bir günün ardından evine varıp rahatça uzanıp güzelce gazını çıkaran tüm dostlara iyi akşamlar.

 

🙂 iyi ve mutlu akşamlar.

 

hayırlı akşamlar videosu 

 

bereket dolu akşamınız olsun

 

 

güzel yüzünüz hiç solmasın

 

Hayırlı akşamlar diliyorum kısa mesajlar 

 

 

Müzikli iyi akşamlar mesajları