İyi Akşamlar Mesajları Kalpli

iyi akşamlar mesajları kalpli

Güzel Akşam Mesajları

Sevme öyle güzel bir şey ki insanın hem gecesini hem gündüzü öyle derinden süsler benim gecemi süsleyen güzel kalpli sevgilim iyi akşamlar.

Her insanın hayatın mutluluk veren biri vardır ya hani işte benim mutluğum bana mutluluk veren sensin iyi ki varsın iyi akşamlar mutluluğum.

 

iyi akşamlar mesajları kalpli

iyi akşamlar mesajları kalpli

 

Gecemi  insanı düşündüren yoksa yalnızlık  bilmem ama beni düşündüren senin yokluğundur canım iyi akşamlar.

 

 

Sevgi Dolu İyi Akşamlar Mesajları

 

Gecemin ışığı ay parçam seni çok seviyorum iyi ki varsın iyi akşamlar.

Her gece tavanı izlemek yalnızken derin düşeceklere dalmak derdini kimseyle paylaşmam. o kadar zor ki anlamak bile istemezsin umarım en kısa zamanda geri dönersin dostum iyi akşamlar.

Geceler sesiz ve sakin düşünceler o kadar derin ki senin yokluğuna değil varlığına ihtiyacım var dostum umarım hep benimle kalırsın iyi akşamlar.

Zaman geçiyor ama yokluğunla gözlerim yolda bekliyorum gece gündüz aklımdan hiç çıkmıyorsun o kadar derindeki bendeki yerin anlatmak anlatılmaz sadece hissedebilirsin iyi akşamlar.

 

 

Dost dediğin senin gibi olur gece demez gündüz demez ne dersim sıkıntım olsa hemen ilk koşan sen olursun iyi ki varsın değerli dostum iyi akşamlar.

Zamanın su gibi akıp gidiyor bazen boş ve anlamsız bazen de sensiz işte nasıl anlatılır ki bilemedim sensizliği anlatılacak bir cümle var mı onu da bilmiyorum işte öyle zor sensizlik iyi akşamlar canım

 

 

Yeni Akşam Mesajları ve Sözleri

 

Arkadaşım her gün varlığınla mutlu ederken bugün uzaklardasın dilerim gittiğin yerden çabuk dönersin arkadaşım iyi akşamlar.

Seni tanımadan önce dostluk nedir bilmezdim dostluğun varlığını kıymetini bana sen göstersin sen öğretin beni zor zamanlarımda destekledin ihtiyacım olduğunda bana her zaman yardımcı oldun iyi ki dostumsun iyi ki tanıdım seni iyi akşamlar dostum.

 

en güzel iyi akşamlar mesajları

en güzel iyi akşamlar mesajları

 

Bu güzel günler ansızın gelip geçiyor yokluğun beni derinden sarsıyor geceleri hep düşlerimdesin bu güzel günler sensiz değil bir ömür boyu seninle geçirmek istiyorum bir tanem iyi akşamlar.

Daha fazla ve daha güzel akşam mesajları için İyi Akşamlar Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Arkadaşlığın dostluğun kıymetini en iyi ne zaman anladın diye sorsalar senin olmadığın her gün boş ve anlamsız geçtiğini anlatırdım onlara iyi ki varsın dostum iyi akşamlar.

 

 

iyi akşamlar mesajları kalpli