İyi Akşamlar Sözleri

iyi akşamlar sözleri güzel iyi akşamlar sözleri mutlu akşamlar aksam sözleri dosta akşam olunca mesaj en romantik akşam mesajları ve sözleri ile sevdiklerinizin akşamını güzel geçmesini dileyebilirsiniz.

Akşam Mesajları

Akşamınız her türlü güzelliklere ve her türlü hayırlara açık olması dileklerimle. Tüm dostlara en güzel akşamlar.

Günün güzel geçmemiş olabilir, ama kötü bitmesine izin verme. Umudunu daima diri tut. Hayat üzülmeye değmeyecek kadar kısadır, keyif almaya bak. Akşamın güzel geçsin.

 

iyi akşamlar sözleri

iyi akşamlar sözleri

 

Bu akşamın bereketi üzerinize olsun. Geceniz güzel geçsin ve güzel bir sabaha uyanın. Bolluk, bereket, huzur ve mutluluk peşinizi hiç bırakmasın. Hayırlı akşamlar.

Bak, yine güneş battı ve her yer karanlığa mahkum kaldı. Ama sen öyle bir güneşsin ki, benim zihnimde hiç batmıyorsun. Yüreğimin her an senin sıcaklığına ve ışığına ihtiyacı var. Akşamın güzel geçsin.

en güzel iyi akşamlar mesajları

en güzel iyi akşamlar mesajları

Yorgun yüreklerin, bedenlerin dinlemesi için vardır akşamlar. Bazen güzel bir sabahın müjdecisi olur, kapkaranlık geceler. Geceniz hayır olsun.

 

Anlamlı iyi akşamlar Sözleri

 

Bu akşam gökyüzüne baktım. Ayın duruluğu senin yüzünü anımsattı. Yıldızlar da tıpkı gözlerin gibi aydınlatıyor gecemi. İyi akşamlar canım, güzel bir sabaha uyanman dileğiyle.

Bu akşam mehtapta özlemin var yine. Hasretin bu gece de burnumda tütüyor. Seni çok özledim, akşamın güzel geçsin.

 

 

Yeni iyi akşamlar Mesajları

 

 

Bazen yokluğuna alışmak öyle zor oluyor ki. Yokluğun bu gece de çevreledi beni. Neden gelmiyorsun ki ? Sensiz akşamlarıma bir yenisi daha eklendi. Bana hüzün dolu, sana hayırlı geceler.

Ay’ ın gökyüzüne yakıştığı kadar, sen de yanıma yakışırsın. Hayatıma iyi ki geldin, hoş geldin. Akşamın güzel geçsin.

yeni iyi akşamlar mesajları ile en güzel akşamların mutlu huzurlu olsun

Gün boyu çalışarak yorulan, emekçi kardeşlerime selam olsun. Akşamınız hayırlı, bereketli ve huzur dolu geçsin.

Gökyüzü geceleri ne kadar güzel, öyle değil mi? Uçsuz bucaksız bir karanlık, ufak parıltılar ile kuşatıyor. Bu da insana huzur veriyor. Akşamınız huzur dolu geçsin.

 

Damar iyi akşamlar Sözleri

 

Gecenin sessizliği gibi çöktün yüreğime. Günün en güzel halisin, akşamsın yüreğimde. Gece gözlüm, akşamın güzel geçsin ve huzur dolu bir sabaha uyan.

Dostluğumuzun en kral anında sana yürekten iyi bir akşam geçirmeni dilerim.

Daha fazla ve daha güzel akşam mesajları için İyi Akşamlar Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bazen hayat çekilmez olsa da, bazı mutluluklar gece gibi örter yüreğini. Mutluluk hiç bir zaman peşinizi bırakmasın, akşamınız güzel geçsin. iyi akşamlar

 

 

Etkileyici iyi akşamlar mesajı

 

Her gecenin bir sabahı var elbette. Ama uyandığınız bir sabah sevdiklerinizi yanınızda bulamayabilirsiniz. Bunun için sevdiklerinizle geçirdiğiniz her günün kıymetini bilin. Bir gecenin sabahında onları bulamayabilirsiniz. Hayırlı akşamlar, Allah’a emanet olun.

 

Seni seviyorum iyi akşamlar

 

 

Neşeli iyi akşamlar mesajı

 

Güzel olan ne varsa hayatına en kısa zamanda ulaşması ve benimle olan dostluğun bir ömür boyu baki kalması dileğiyle iyi akşamlar.

 

 

Dualı iyi akşamlar mesajı

 

Umutlarım senle yeşerdi hayallerim senle güzelleşti gündüzlerim senle güneşli aydınlık oldu gecelerim senle huzur buldu hayatıma anlam katan mutluluğum güzel akşamlar dilerim.

 

Romantik iyi akşamlar mesajı

 

sevgi dolu bir akşam olmasını dilerim.

sıcacık yüreklere kocaman iyi akşamlar dileklerimi gönderiyorum.

 

Resimli iyi akşamlar mesajları

iyi akşamlar sözleri iyi akşamlar mesaj