İyi Akşamlar Mesajı Dosta

İyi Akşamlar Mesajı Dosta

iyi akşamlar mesajı dosta

iyi akşamlar mesajı dosta

Gönül Alıcı Güzel Akşam Mesajları

en güzel iyi akşam mesajları ile tüm dostlarınıza güzel akşam mesajı hediye edebilirsiniz.

Güzel dostluklar arkadaşlıklar bulacağın dostunun değerini bilen birlikte güzel anılara imza atacağın mutlu güzel dostlukların olması dileğiyle mutlu akşamlar dostum.

Her insan kendi hikayesini yazar ya iyi ya kötü senle bir ömür güzel hikayeler yazan ve her zaman seni varlığıyla mutlu eden yeni güzel insanlarla tanışman dileğiyle mutlu huzurlu akşamlar dilerim dostum.

Hayatıma gelişinle güzel anlar yaşayarak birlikte biriktireceğimiz güzel hikayelerin olması dileğiyle mutlu akşamlar dilerim hikayemi güzelleştiren dostum iyi ki varsın güzel akşamlarımız olsun bir ömür mutlulukla kal iyi akşamlar.

Bazen sevdiklerinden ailende her kez den uzaklarda bir yerde olursun ama aklın hep sevdiklerindedir gece yatağına girersin uyku tutmaz ama içini rahatlatan bir şey vardır hani sevdiklerin güvendedir uzaklarda olsan da seni merak eden seven birileri hep senle olması dileğiyle huzurlu akşamlar.

 

İyi Akşamlar Mesajı Dosta

 

 

Dostlara İyi Akşamlar Sözleri

 

 

Her yeni bir gün yeni başlangıçlara yeni umutlara hayatın getireceği yeni güzel olan ne varsa seni bulması geçirdiğin o mutlu gün gibi güzel gecelerin olsun gülen o yüzün hiç solmasın dostluğumuz baki kalsın mutlu akşamlar dilerim dostum.

Vakit varken güzel olan ne varsa peşinden koşun çünkü bir bakmışsın o güzel vakitler son bulmuş ya gidecek gücün ya da vaktin kalmamıştır dostum ayağına gelen güzel fırsatları değerlendirmen hayatına yeni mutluluklar yeni anlamlar katman dileğiyle güzel akşamların olsun.

 

 

Sevgiliye En Güzel Akşam Mesajları Yazılı

 

Geceleri düşlerimdesin gündüzleri hayalimde artık diyorum gelsen bu soğukluk bitse hayallerim gerçek olsa düşler son bulsa artık gerçekler var olsa bu mesafeler artık son bulsa geceler karanlık değil de gelişinle mutluluğun ışıklar saçsa mutlu akşamlar sevgilim.

Yüreğimde ki kış gelişinle yaz olsa artık mesafeler değildi bir ömür birlikte mutlu olsak sevgilim seni çok seviyorum iyi ki varsın mutluğum senle geçireceğimiz güzel mutlu akşamlar dilerim ömrüm.

Sana şiirler yazmak isterdim hikâyeler yazmak isterdim ama her gece hayallerinle aklımı meşgul ediyorsun düşlerimden hayallerimden çıkmıyorsun seni seviyorum aşkım senle bir ömür birlikte geçecek güzel gecelerimiz olması dileğiyle mutlu akşamlar sevgilim.

iyi akşamlar mesajı dosta