İyi Akşamlar Resimleri

İyi Akşamlar Resimleri

iyi akşamlar resimleri

iyi akşamlar resimleri

En Güzel Resimli Akşam Sözleri

huzurlu akşam mesajları mutlu akşamlar sözleri en tatlı akşam dilekleri güzel iyi akşamlar resimli mesajları en güzel iyi akşamlar resimli sözleri hayırlı akşamlar resimli sözleri

Gün ışır sabahın ilk ışığında odana bir aydınlık vurur güneşin yansıması o sana mutluluk verir dilerim geceni de bir ay gibi aydınlatan güzel dostlukların olur dostum iyi akşamlar.

İyi Akşamlar Resimleri

iyi akşamlar resimler

Hayatınızda anlamı olan, hayatınızı güzelleştiren her ne varsa hayatınızdan hiç çıkmaması dileğiyle, mutlu akşamlar dostlar.

İyi Akşamlar Resimleri

iyi akşamlar resim

Gelen bir selamla unutulmamışım demek ister insan. Bu akşam o selam benden olsun. Hayırlı akşamlar.

İyi Akşamlar Resimleri

iyi akşamlar

 

Hayırlı Akşamlar Sözleri

 

Hayırla dolu mutlu huzurlu bereketli ve feyizli bir akşam geçirmenizi hayırlı bir geceye kavuşmanızı dilerim.

Bazen seversin ama söyleyemesin bazen seversin hissettiremezsin bazen de sever kavuşamazsın işte tam öyle karmaşık durumdayım ama emin olduğum tek bir şey var oda seni sevdiğim mutlu akşamlar dilerim canım.

Herkese hayırlı bir akşam dilerim

Bazen seversin öyle çok seversin ki söylesen belki olmayacaktır belki ret edilme korkusuyla anlatmaya cesareti bulamayacak yıllar geçecek yokluğunla belki ama ben seni öyle çok seviyorum ki her gece hayallerinle uyuyorum gecelerim huzur kaynağım mutluluğumsun. İyi geceler

İyi Akşamlar Resimleri

hayırlı akşamlar mesajı

 

Mutluluk Veren Güzel Akşam Sözleri ve Mesajları

 

Aile olmak güzeldir aile her şeydir sizi seviyorum ailem dilerim sizle bir ömür güzel akşamlarımız olur mutluluk hep bizimle olur mutlu akşamlar dilerim ailem.

Zamansız ayrılıklar vardır anlamsız gidişler tükenmişlikler vardır insanın içini yakan ama güzel dostlar vardır seni hep destekleyen yalnız bırakmayan işte dostum benim yalnızlığıma iyi gelen varlığınla bana mutluluk ver sen iyi ki varsın güzel akşamların olsun dostum.


Geceler sesiz ve ıssızdır bazen o sessizlik huzur verirken bazen de hüzün verir anıların hasretlerin birikimleri içini sızlatır ya işte öyle çaresiz tükenmiş kalırsın hiç ummadığın anda biri çıkar gelir ya işte o seni yalnız bırakmayan sana hep değer veren dostundur iyi ki varsın dostum gecemi güzelleştiren güzel akşamların olsun.

Daha fazla ve daha güzel akşam mesajları için İyi Akşamlar Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

iyi akşamlar resimleri