Hayırlı Akşamlar Resimli

Hayırlı Akşamlar Resimli

hayırlı akşamlar resimli

hayırlı akşamlar resimli

Mutlu Akşamlar Dilekleri

en güzel hayırlı akşamlar mesajları pek güzel hayırlı akşamlar sözleri etkileyici akşam mesajları huzurlu akşam mesajları dostlara hayırlı akşamlar

Bazen zaman öyle hızlı akıp gider nereden nereye geldim dersin,,, işte o mesafeleri aşarken beni yalnız bırakmayan dostlarım sizi seviyorum hep birlikte geçire bileceğimiz güzel akşamlar dilerim.

Her yeni gününde yeni güzellikler yeni umutlar seni bulacağı keşkeklerin yerini iyikilerinle dolduracağın güzel günler mutlu gecelerin olsun hayırlı akşamlar canım.

Her anın özel anlamlı güzel geçmesi dileğiyle mutlu huzurlu akşamlar dilerim güzel akşamların olsun dostum.

Bir ömür seni yalnız bırakmayan yeni dostluklar yeni sevgiler en kısa zamanda seni bulması dileğiyle hayırlı akşamlar arkadaşım.

Dost dediğin senden uzaklaşmaz senden kaçmaz mesafeleri yok eder gelemese de varlığını his ettirir varlığını hep his ettiren gelişiyle mutluluk yokluğunda yüreğinde hep varlığını hissettiren değeli dostum iyi ki varsın mutlu akşamlar.

 

Hayırlı Akşamlar Resimli

hayırlı akşamlar resim

 

Güzel Akşam Sözleri Yazılı

 

Senle geçire bileceğimiz güzel anılar güzel günler sevgi dolu mutlulukların bizi bulacağı yeni günlere selam olsun sevgili her yeni başlangıçları hep güzel mutluluklarla son bulması dileğiyle hayırlı ve mutlu akşamlar sevgilim.

Sevmek öyle anlamlı öyle güzel ki ne anlatmakla anlatılır nede konuşmakla öğrenilir sevgi yürekten başlar kalp de son bulur sevgilim benim sana olan sevgim bedenimde başlar ruhumda son bulur sevgilim mutlu güzel akşamlarımız olması dileğiyle.

 

 

Huzurlu ve Sakin Bir Akşam Dilekleri

 

Dostum dilerim ALLAH ( Celle Celalühü ) ‘dan, güzel anılar biriktireceğin senin kıymetini bile güzel samimi saf temiz kalpli dostların olur senin gibi hayatım varlığınla mutluluklar veren değerli dostum hep mutlu kal mutlu akşamlar.

Her gelip gecen günün iyi yada kötü anısı olur bugünüm senin varlığınla güzel geçti ilerde anlatacağım güzel anılarım oldu iyi ki varsın dostum güzel anılar biriktirmek dileğiyle mutlu akşamlar dostum.

Hayallerin kadar güzel hayatın olması dileğiyle mutlu akşamlar.

Hayat dediğin bir gün o da anı yaşadığın o gündür sevgilim hep birlikte mutlu huzurlu günlerimiz olması dileğiyle güzel akşamların olsun sevgilim.

 

 

Uzaklara gidersin bazen ya hayallerinde yada gerçekte her gidişin de arkanda bıraktığın sevdiklerin kalır seni bekleyen özleyen ailen dostun sevgilin dilerim o sevgilerin eksilmesin o geri de bıraktığın sevdiklerin bir ömür senle kalsın hayırlı akşamlar dostum.

Daha fazla ve daha güzel akşam mesajları için İyi Akşamlar Mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

hayırlı akşamlar resimli